Sztuka współczesna

Pamiątki z okresu ciąży

2016-12-06 | Nina Dobrosz

frazy kluczowe: hobby, rozrywka, czas wolny

Źródło: http://www.karinafalinska.com/blog/zdjecia-dzieciece-katowice/
Ostatnio bardzo modne są sesje zdjęciowe w ciąży, w momentach kiedy brzuszek, przyszłej mamy, jest już widoczny i ładnie zaokrąglony, a jej samej samopoczucie jest dobre, można wykonać zdjęcia.Takie zdjęcia to miła pamiątka na przyszłość, niektórzy fotografowie zajmują się tylko tego typu fotografią. Specjalizują się i wykonują zdjęcia w terenie lub na miejscu, z brzuszkiem zasłoniętym lub odsłoniętym. Fotografowie starają się pokazać szczęście i radość każdej przyszłej matki.
Fotografia ciążowa, to rodzaj specjalnej fotografii, niby fotografuje się jedną osobę, ale jednak wiadomo jest, że dana fotografia uchwyci jeszcze kogoś tajemniczego. Mamy bardzo często promienieją szczęściem, kobieta w ciąży ma jakiś czar i urok w swojej osobie, dlatego fotografując kobietę w ciąży można wykonać piękną i jedyną w swoim rodzaju fotografię.
Sesje zdjęciowe w ciąży ukazują kobiecy urok, przekazują magiczną moc kobiety i są zdjęciami jedynymi w swoim rodzaju. Uwiecznione chwile, kiedy kobieta spodziewa się dziecka są piękną pamiątką na przyszłość, gdy dziecko się urodzi. Przechowując takie pamiątki, przechowujemy nasze wspomnienia.
Najlepiej jest wykonać zdjęcia, gdy kobieta jest w 7-8 miesiącu ciąży, cała sesja na ogół trwa około godziny. Kobietę stylizuje się i proponuje jej się różne ładne i eleganckie kreacje. Fotografowaniu w studiu sprzyja dobranie odpowiedniego światła, natomiast podczas ładnej pogody, zdjęcia doskonale wychodzą również w plenerze.
Cała taka sesja jest miłym i przyjemnym przeżyciem, a wykonane zdjęcia jedyną w swego typie pamiątką.
Dzisiaj kobiety w ciąży bardzo często decydują się na sesje fotograficzne w tym okresie swojego życia. Pierwsze zdjęcia nienarodzonego jeszcze dziecka to miłe obrazy i niezwykle czarujące.
Mimo faktu, że dziecko schowane jest jeszcze w brzuchu u swojej mamy, to fakt jego obecności jest widoczny nie tylko dzięki powiększonemu brzuszkowi, ale także poprzez moc i energię emanującą z przyszłej matki.
Takie zdjęcia to urocze pamiątki na przyszłość.