Sztuka współczesna

zegarki

Czas na zmiany w mieszkaniu

2017-11-07 | Jurek P.

frazy kluczowe: dom, wnętrze, zegarki

(...) Wraz z nadejściem ery smartphonów i tabletów, wiele osób przestało korzystać z zegarków. Taka tendencja pojawiła się również w naszych domach. Kiedy odwiedzamy nowo umeblowane mieszkania znajomych, nie widzimy zegarów ściennych, które kiedyś były nieodzowną częścią wystroju. A szkoda. Zegary stanowią elegancki i świetny dodatek, który może w ciekawy sposób wzbogacić nasze wnętrza. Poza charakterem ozdobnym, zawsze pełni też swoje funkcjonalne zadanie i pozwala odmierzać czas miło spędzony w naszych czterech kątach. Gdzie możemy wykorzystać zegary ścienne? W kuchni liczy się czas Kuchnia stanowi (...)

Idealny pomysł na prezent

2014-05-01 | Leokadia

frazy kluczowe: czas wolny, hobby, zegarki

(...) Nasze pociechy od początku swojego życia domagają się naszej uwagi, a z czasem pragną też otrzymywać rozmaitego typu prezenty. Już w zasadzie cztero czy pięciolatek może poradzić sobie z obsługą zegarków, a także odczytywaniem aktualnego czasu. Tym samym poszukując podarunku, który będzie zarówno praktyczny jak i efektowny, dobrym pomysłem jest zdecydowanie się na zakup wielofunkcyjnego zegarka dla dziecka. Maluch od początku nauczy się przydatnej w dorosłym życiu (...)

Calvin Klein - markowe ubrania i dodatki

2014-04-22 | Leokadia

frazy kluczowe: czas wolny, hobby, rozrywka, zegarki

(...) W latach 70 dwóch przyjaciół, którymi kierowała kreatywność i pasja do mody, postanowiła stworzyć markę, której reprezentanci będą zajmować się projektowaniem oraz produkcją odzieży jeansowej, a jednym z właścicieli marki był Calvin Klein. Styl, który kreowany był przez markę Calvin Klein był pionierski i nowoczesny. Przemawiał on do ludzi młodych, otwartych na świat, indywidualistów. Marka stopniowo rozszerzała swój asortyment i wraz z upływem czasu zdobywała coraz więcej zwolenników na (...)